Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Borki

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Gospodarstwo rolne ogrodzone Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

160 000 zł9 200 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość rolna zabudowana, stanowiąca działkę oznaczoną numerem ewidencyjnym 15 o powierzchni 0,9200 ha, położona w miejscowości Borki, w gminie Bartoszyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Borki

Borki,mazowieckie

280 000 zł1 937 m² 149,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Z dojazdem drogą asfaltową. # budowlana działka objęta planem miejscowym - nie musisz występować o warunki na zabudowę - oszczędzasz czas (co najmniej pół roku).

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana Borki

Borki,małopolskie

115 000 zł4 300 m² 26,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość przy drodze wojewódzkiej nr 982 (szczucin-jaślany) - ok. 4km od rynku W szczucinie. Oferujemy do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 0,43ha, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Siwkowa

Borki,mazowieckie

665 000 zł82 m² 8 109,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowoczesne domy bliźniacze w kameralnej lokalizacji - Borki, gmina Radzymin Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana Borki

Borki,podlaskie

127 200 zł1 590 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki pięknie położonej nieopodal rzeki Supraśl w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Działka o powierzchni ok 1500m2 o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Borki

Borki,świętokrzyskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w cichej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu - idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Borki

Borki,małopolskie

89 000 zł6 300 m² 14,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunty rolno- leśne położone w miejscowości Borki. Działki składające się z 3 kawałków oddalonych od siebie ok 1km. 1,74ha działka rolna, po sąsiedzku zabudowania, średnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

139 000 zł2 600 m² 53,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych, położonych w turystycznej wsi Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Powierzchnia działek wynosi od ok. 2600 m2 do 3300 m2. Działki kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł10 000 m² 99,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa objęta planem zagospadarowania przestrzennego ze zjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej. Zgodnie z ustaleniami mpzp (u/mn) możliwość lokalizacji obiektów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Borki

Borki,kujawsko-pomorskie

737 000 zł181 m² 4 071,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Mamy dla Państwa do zaprezentowania dwurodzinny duży dom w gminie Dąbrowa Chełmińska. Dom położony jest na działce o powierzchni 2006m2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

399 000 zł7 310 m² 54,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w sercu Puszczy Boreckiej nad Jeziorem Łaźno, w miejscowości Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki o powierzchniach 8026.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Borki

Borki,mazowieckie

2 850 000 zł77 800 m² 36,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 499 m² 66,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz miejsca do życia z dala od miasta to proponujemy Ci działkę położną w Borkach, gmina Gródek! Borki jest to malownicza wieś na Podlasiu otoczona Parkiem Krajobrazowym Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Borki

Borki,mazowieckie

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Najemcy. Na wynajem oferujemy lokal o powierzchni 120 m2 położony w miejscowości Borki na granicy z Rynią,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Borki

Borki,łódzkie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 416 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Łęczycy. Budynki są w bardzo dobrym stanie nadają się do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Borki

Borki,mazowieckie

46,83 zł/m²157,60 m² 7 380 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Potencjał lokalu: największą zaletą tej nieruchomości jest jej uniwersalność. Obecny układ sprawia, że można tu wejść i od razu organizować przyjęcia czy prowadzić zajazd. Jeśli jednak.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł4 276 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4207,6 m , położona w kameralnej i spokojnej miejscowości Guzd Borki, gmina Dmosin. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł38 485 m² 44,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe gospodarstwo rolne na drugim co do wysokości wzniesieniu Mazowsza 38 485 m Adres: borki 14, gm. Chlewiska, 26-510 Pogranicze województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Borki,świętokrzyskie

169 000 zł7 097 m² 23,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną i ogrodzoną działkę budowlaną z prywatnym lasem! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Borki

Borki,mazowieckie

240 000 zł70 m² 0,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką Borki, powiat Szydłowiec Na sprzedaż oferuję dom do adaptacji, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Borki (powiat Szydłowiec).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

599 000 zł5 200 m² 115,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5200 m2 z własną 45 metrową linią brzegową jeziora Łaźno, położona w miejscowości Borki. Działka znajduje się w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka budowlana przy lesie Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

199 000 zł3 130 m² 63,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kompleks 4 malowniczych działek budowlanych, położonych w turystycznej wsi Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Powierzchnia każdej z działek wynosi ok. 3200 m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

2 490 000 zł22 400 m² 111,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2,24 ha, z własną linią brzegowa Jeziora Łaźno o długości 80 metrów. Nieruchomość położona w sercu Puszczy Boreckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

1 181 000 zł6 904 m² 171,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury! Puszcza Borecka! Borki! Piękna działka budowlana o powierzchni 6904 m2, z własną linią brzegową Jeziora Litygajno o długości około 80 metrów. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł30 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana Borki, tylko 30 min od Warszawy Marzysz o inwestycji z ogromnym potencjałem lub chcesz stworzyć kameralne osiedle domów w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł13 059 m² 114,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 059 m²

Na sprzedaż siedlisko, usytuowane na działce o powierzchni 1.3059 ha, z własną linią brzegową Jeziora Litygajno - długość linii brzegowej wynosi 30 metrów. Siedlisko położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

255 000 zł3 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane o powierzchniach 3000 m2, 3107 m2, 3547 m2, usytuowane w miejscowości Borki, między dwoma malowniczymi jeziorami - Łaźno oraz Litygajno. Działka nr 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Borki

Borki,świętokrzyskie

410 000 zł144,70 m² 2 833,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 898 m²

| na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, o pow. całkowitej 144,70m2, zlokalizowany w miejscowości Borki w gm. Mniów. W skład domu wchodzą: - na parterze: przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł55 200 m² 11,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Morestate oferuje Państwu do sprzedaży działkę siedliskową o pow. 55 200 m2 w miejscowości Borki gmina Chlewiska. Podstawowe informacje. - działka ma charakter gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kani

Borki,mazowieckie

1 750 000 zł149,12 m² 11 735,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przytulny drewniany dom z bali Idealne propozycja dla osób szukających nietuzinkowego domu i miejsca blisko natury w pobliżu Warszawy Doskonała propozycja dla osób szukających ciepłego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego domu położonego w jednej z najpiękniejszych części Mazur w malowniczej miejscowości Borki,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

1 995 000 zł15 923 m² 125,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,59 ha, z własną linią brzegowa Jeziora Łaźno. Nieruchomość położona w sercu Puszczy Boreckiej, na Mazurach Garbatych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

65 000 zł1 018 m² 63,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek rekreacyjnych / letniskowych położonych w miejscowości Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

374 100 zł6 802 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z linią brzegową Jezioro Łaźno Mazury do 7807 m Na sprzedaż kompleks 5 wyjątkowych działek o powierzchni od 5615 m do 7807 m , położonych bezpośrednio nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borki +3 km

85 000 zł7 740 m² 10,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki 7740 m Rogojny 400 m od jeziora Łaźno Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 7740 m położona w miejscowości Rogojny (gmina Świętajno), w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borki +3 km

720 000 zł100 000 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

10 hektarowa działka w Rogojny to wyjątkowa propozycja inwestycyjna: atrakcyjna lokalizacja nad jeziorem Łaźno, wydane warunki zabudowy, pełna swoboda inwestycji i naturalne otoczenie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borki +3 km

98 000 zł3 000 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki na Mazurach z warunkami zabudowy. Dwie niezabudowane działki położone są obok siebie i mają powierzchnie po 3000m2. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borki +3 km

260 000 zł41 077 m² 6,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 4,1 ha w pobliżu Puszczy Boreckiej gm. Wydminy Działka rolna położona na na obrzeżach malowniczej mazurskiej wsi Orłowo. Powierzchnia: 41077 m2; kształt: zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borki +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Borki

Borki,mazowieckie

10 000 000 zł100 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren którym jest na sprzedaż to dokładniej 9.94ha składające się kilku działek za kwote 10 000 000 PLN. Na powierzchni 3,4ha plan zagospodarowania przewiduje zabudowę usługową z podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

199 000 zł3 130 m² 63,58 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij